Hjem » Om os » DM&E Partner » DM&E Partnere

DM&E Partnere

Et partner medlemskab af DM&E kan optages af enkeltpersoner og virksomheder med tilknytning til branchen. Som partner hos DM&E har du et tæt samarbejde med brancheforeningen.

Indmeldelse

Ønsker du at ansøge om et partner medlemskab hos DM&E, eller har du spørgsmål til dit medlemskab, bedes du henvende dig til Lene Poulsen på tlf.: +45 7641 3673 eller mail: poulsen@dmoge.dk.

Hent indmeldelsesblanket

AGCO Danmark A/S - Fendt | Stationsparken 37 2600 Glostrup | +45 3639 4959 | faktura-dk@agcocorp.com


AGCO Danmark A/S - Massey Ferguson | Stationsparken 37, 2 2600 Glostrup | +45 2334 4964 | joergen.soerensen@agcocorp.com


Agco Danmark A/S - Valtra | Stationsparken 37 - 2. sal 2600 Glostrup | +45 3639 4959 | bent.henneberg@agcocorp.com


Agrometer A/S | Fælledvej 10 7200 Grindsted | +45 7672 1300 | agrometer@agrometer.dk


Avista Oil Danmark A/S | Juelsmindevej 6 4400 Kalundborg | +45 7561 4200 | avista@avista-oil.dk


BESKO A/S | Logistikparken 24 8220 Brabrand | +45 2830 3653 | jha@besko.dk


Bridgestone, filial af Bridgestone Europe NV/SA | Sigma 1, Søften 8382 Hinnerup | +45 2270 1111 | Keld.ANDERSEN@bridgestone.eu


Brøns Group A/S | Hovedvejen 20 6780 Skærbæk | +45 | daha@bronsgroup.com


Brøns Maskinforretning ApS - Amazone | Hovedvejen 20 6780 Skærbæk | +45 7475 3112 | zaza@bronsgroup.dk


Celfon | Hundborgvej 198 7700 Thisted | +45 9272 7272 | hme@celfon.dk


CNH Industrial Danmark A/S - Case IH | Roholmsvej 19 2620 Albertslund | +45 2291 8933 | martin.jorgensen@caseih.com


CNH Industrial Danmark A/S - New Holland | Roholmsvej 19 2620 Albertslund | +45 2347 5776 | invoicesdkcnhi@cnhind.com


Corteva Agriscience Denmark A/S | Langebrogade 3H 1411 København K | +45 5078 0720 | stefan.fick-caspersen@corteva.com


CustomOffice ApS | Toldboden 3 8800 Viborg | +45 2174 1777 | spv@customoffice.dk


Danish Agro | Kornmarken 1 8464 Galten | +45 7921 2121 | jakr@dlaagro.com


Danish Agro Machinery | Vesterballevej 19 7000 Fredericia | +45 4343 0100 | invoice@da-machinery.dk


EG Danmark A/S | Lautrupvang 24 2750 Ballerup | +45 6120 1189 | awill@eg.dk


Euromaster Danmark A/S | Cost center: L 08202 Sabadell | +45 8728 2828 | per.merstrand@euromaster.com


Filterteknik A/S | Korskildeeng 2 2670 Greve | +45 5613 1072 | cb@filterteknik.dk


FPR Forsikringsmægler A/S | Skagensgade 39 2630 Taastrup | +45 7020 2929 | info@fpr.dk


Gjensidige Forsikring | A.C. Meyers Vænge 9 2450 København SV | +45 7010 9009 | cpl@gjensidige.dk


GLS-A | Agro Food Park 13 8200 Aarhus N | +45 8740 3400 | info@gls-a.dk


Granit Parts | Egelund 27 6200 Aabenraa | +45 7473 4000 | johnny.gram@granit-parts.com


Hydrema A/S | Gl. Kirkevej 16 9530 Støvring | +45 9837 1333 | ess@hydrema.com


Ikano Bank Leasing | Stationsparken 24 2600 Glostrup | +45 2916 2120 | SRER@ikano.dk


Ingemann Larsen | Østervang 52 7900 Nykøbing M | +45 9774 4111 | faktura@ingemann-larsen.dk


Itm8 | Alsvej 21 8940 Randers SV | +45 8711 3720 | info@addpro.dk


Jordbrugets Uddannelsescenter | Damgårds Allé 5, Postboks 75 8330 Beder | +45 8747 5700 | ju@ju.dk


Jysk IT | Majsmarken 1 7190 Billund | +45 7660 2222 | pvt@jyskit.nu


Jyske Finans A/S | Kastaniehøjvej 2 8600 Silkeborg | +45 8984 4288 | spw@jyskefinans.dk


Kapow Auktioner A/S | Mads Eg Damgaards Vej 69 7400 Herning | +45 4096 9945 | pj@kapow.eu


Kingo Recycling A/S | F. L. Smidths Vej 17 8600 Silkeborg | +45 2516 9110 | ej@kingorecycling.biz


Kramp Danmark A/S | Kobbervej 6 6900 Skjern | +45 9680 8500 | kramp.dk@kramp.com


Kverneland Group Danmark A/S | Taarup Strandvej 25 5300 Kerteminde | +45 6532 4932 | Jorgen.Mortensen@kvernelandgroup.com


LandbrugsMedierne P/S | Vester Farimagsgade 6, 3. sal 1606 København V | +45 3339 4700 | post@landbrugsmedierne.dk


Ldm Revision | Porschevej 3 7100 Vejle | +45 7640 8388 | amj@ldmrevision.dk


Leasing Fyn Bank A/S | Bondovej 1 5250 Odense SV | +45 2545 6968 | anne.sandberg@leasingfyn.dk


LP Weidemann A/S | HP Hansens Gade 42 6200 Aabenraa | +45 6251 3620 | arne.lund@cotesi.com


Maskinhandler Indkøbsringen A/S | Soldalen 1 7100 Vejle | +45 7640 8600 | kj@mi.dk


Masytec | Baldersbækvej 24 2635 Ishøj | +45 4345 8866 | jeh@masytec.dk


Mediegruppen A/S | Innovations Allé 3 7100 Vejle | +45 7584 1200 | ejs@mediegruppen.net


NDI Group A/S | Merkurvej 7 6650 Brørup | +45 7615 1000 | jnsc@ndi-dk.com


OK a.m.b.a | Åhave Parkvej 11 8260 Viby J | +45 2160 7025 | jal@ok.dk


OXBO | Electronweg 5 4706 PP, Roosendaal | +45 +31 (488 ) 41 1 25 4 | s.wisselink@oxbo.com


Penta Advokater | Torvegade 16 6600 Vejen | +45 7632 4405 | mail@penta.dk


Q8 Danmark A/S | Arne jacobsens Alle 7 2300 København S | +45 7012 8888 | joov@q8.dk


S.D. Kjærsgaard A/S | Sortevej 10 8543 Hornslet | +45 | palle@sdk.dk


Samson Agrolize A/S | Petersmindevej 6 8800 Viborg | +45 6915 1515 | sh@samson-agrolize.dk


Söderberg & Partners Forsikringsmæglere A/S | Carl Gustavs Gade 3 2630 Taastrup | +45 5383 3166 | soren.hvekstrup@soderbergpartners.dk


Spar Nord Leasing | Skelagervej 15 9000 Aalborg | +45 9634 2929 | jch@sparnord.dk


Uno-X Mobility Danmark A/S | Buddingevej 195 2860 Søborg | +45 7012 2345 | landbrug@yx.dk


Väderstad ApS | Damsbovej 11 5492 Vissenbjerg | +45 5164 1871 | infodk@vaderstad.com


Weko Agro | Viborgvej 50 8450 Hammel | +45 8696 0704 | age@wekoagro.dk


Yokohama TWS sweden AB | Askevej 4 6862 Tistrup | +45 2834 4579 | rene.laumand@yokohama-tws.com


Bliv medlem

DM&E’s mål er gennem politisk interessevaretagelse, udvikling af værktøjer og direkte rådgivning at lette dagligdagen for medlemsvirksomhederne.

Rådgivning, der skaber fremtid

Vores konsulenter har erfaring og viden, som gør at du som medlem får bedst mulig rådgivning til lige præcis din virksomhed.

Flytter verden fremad

DM&E er en forening af virksomheder, der driver verden fremad mod vækst, velstand og bæredygtig udvikling til gavn for samfundet, individet og verden omkring os.