Hjem » Om os » Bestyrelse

Bestyrelse

Her er medlemmerne i DM&E’s bestyrelse. De er hver især formand i deres lokalforening.

Niels Rüsz

Formand

T: +45 2081 2477 E: nr@nrkloak.dk

DM&E Himmerland

Helle Lundsgaard

Næstformand

T: +45 6615 0233 E: hl@egekaerslund.dk

DM&E Fyn

Søren Ulrik Sørensen

T: +45 9898 1888 E: info@vraa-maskinstation.dk

DM&E Vendsyssel

Bugge Ericsson

T: +45 2030 1082 E: bugge@sm-roslev.dk

DM&E Viborg

Birger Niemann

T: +45 5628 3422 E: birger@niemanns.dk

DM&E Sjælland

Frederik H. Olsen

T: +45 4097 9133 E: kontakt@fsanlaeg.dk

DM&E Vestjylland

Michael Pagaard

T: +45 2144 9680 E: info@ilderhede.dk

DM&E Herning

Thomas Sylvester Rasmussen

T: +45 2045 7029 E: thomas@tsrmail.dk

Horsensegnens Maskinstationer og Entreprenører

Ole Jensen

T: +45 2028 6276 E: ole@wrapfilm.dk

Østjyske Maskinstationer og Entreprenører

Brian Kieffer

T: +45 2049 0818 E: brian.hansen1@mvb.net

DM&E Midtjylland

Hans Holdensen

T: +45 7517 3888 E: hans@brammingmaskinstation.dk

Sydjyske Maskinstationer og Entreprenører

Jesper Hansen

T: +45 3053 6350 E: jespers.mask@mail.dk

DM&E Bornholm

Nickolai Schlechter

T: +45 2124 0558 E: nick@stuboggren.dk

Dansk Skoventreprenør Forening

Bliv medlem

DM&E’s mål er gennem politisk interessevaretagelse, udvikling af værktøjer og direkte rådgivning at lette dagligdagen for medlemsvirksomhederne.

Rådgivning, der skaber fremtid

Vores konsulenter har erfaring og viden, som gør at du som medlem får bedst mulig rådgivning til lige præcis din virksomhed.

→ Læs mere

Dialogbaseret indflydelse